SHR-szolgáltatás

Álláshirdetések

Csapatunk megerősítése érdekében fiatal és dinamikus szakembereket keresünk.

40h SERVICE/INSTANDHALTUNGSTECHNIKER Ausztria és Magyarország számára

1AZ ÖN PROFILJA
  • Befejezett műszaki képzés
  • A szerszámgépek kezelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Ideális előzetes ismeretek szerszámgépkarosanti karbantartó technikusként
  • A többtengelyes szerszámgépek előzetes ismerete
  • Haidenhain ellenőrzési készségek hasznos lenne
  • A szerszámgépek hidraulikáját, pneumatikus és elektromos készülékeit ismeri
  • Önálló vállalkozói munka és megoldásorientált gondolkodás
  • Rugalmasság és csapatmunka
  • A tanulásra való hajlandóság és a gyors megértés
  • Utazási hajlandóság (Ausztria és Magyarország)
  • Jó MS-Office ismeretek
  • Tökéletes német nyelvtudás (a C1 minimális követelmény))
  • Az angol nyelv jó ismerete előnyt jelent
  • B-vezetői engedély előnyt
2AZ ÖN FELADATAI
  • Üzemeink üzembe helyezése
  • A növények képzése
  • Az üzemek karbantartása
  • Hiba- és hibaelemzés és annak helyreállítása
  • A gépek elektromos és mechanikus javítása az ügyfél telephelyén
  • Visszajelzés a helyszíni szolgálatnak a minőség javítása érdekében
  • Jelentési
3KÍNÁLUNK
  • Kiterjedt képzés és intenzív indukció az Ön felelősségi körébe
  • Változatos felelősségi terület, személyes felelősséggel
  • Szolgáltatásorientált, folyamatosan növekvő vállalat
  • Sokoldalú tevékenység barátságos és kollegiális környezetben
  • Megbízások az Ön lakóhelyéről Ausztriában és Magyarországon
  • Részvétel egy piacorientált és dinamikus vállalatban, rövid Kormányzás
  • Átlagon felüli havi fizetés a képesítésektől, a képzéstől és a szakmai gyakorlattól függően
  • Céges autók és szerviz mobiltelefonok, mind magánhasználatra

40h KÜLSŐ SZOLGÁLTATÁS AUSZTRIA SZÁMÁRA

  • Megalapozott műszaki képzés és ipari referencia a gépipar/fémfeldolgozás területén, valamint kiterjedt ismeretek a marógépekről
  • A gépészet jó megértése
  • Széles körű piaci ismeretek a penész- és szerszámkészítési iparágakban
  • Lelkesedés és öröm az ügyfelekkel való bánásmódban
  • Ügyfél- és megoldásorientáltság, a legmagasabb szintű tudatosság és az optimista gondolkodásmód
  • Jó alap az önszerveződéshez és a vállalkozói gondolkodáshoz
  • Nagy időrugalmasság
  • Nagy elkötelezettség, erős kommunikációs készségek, szervezeti erő és szisztematikus munkamódszerek
  • Szolgáltatási mentalitás
  • Jó MS Office ismeretek
  • Utazási hajlandóság
  • A teljes meglévő termékportfólió értékesítése
  • Új ügyfélszerzés és a piaci részesedés bővítése
  • Az ügyfelek hűségének erősítése és a célzott értékesítési műveletek tervezése
  • A vállalat márkaértékének népszerűsítése és növelése
  • A vállalat képviselete az ügyfél
3KÍNÁLUNK
  • Változatos és nagyon igényes felelősségi terület egy sikeres vállalatnál
  • Rugalmas időkiosztás a lakóhelyéről
  • Feladat egy olyan környezetben, amelyet személyes felelősség jellemez
  • Rugalmasság a munkahely és a lakóhely tekintetében a home office opciókkal
  • Kellemes munkakörnyezet és nagyon jó csapatszellem